Doprava a platby

Možnosti dopravy:

 

1) Prostřednictvím kurýra přepravní společnosti GLS. Doprava je pro členy věrnostního klubu ChampAGENT v rámci ČR a SR vždy zdarma. Pro ostatní zákaníky je zpoplatněna částkou 100 Kč pro Českou republiku resp. 150 Kč pro Slovensko. Doprava zdarma platí také pro všechny objednávky nad 10 000 kč bez ohledu na místo doručení. 

 

2) Osobní odběr (platí zejména pro zakázkovou výrobu). 

 

 

Možnosti platby:


1) Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2600779838/2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s.

 

2) Bezhotovostně prostřednictvím platebního systému ThePay.cz, s.r.o.

 

3) Bezhotovostně platební kartou.

 

4) V hotovosti po domluvě s prodávajícím (platí zejména pro zakázkovou výrobu). 

 

 

Více informací o dopravě a platbách:


Svoji objednávku si můžete převzít osobně, což platí zejména pro zakázkouvou výrobu, kdy je nutné docházet na zkoušky do krejčovského salónu. V ostaních případech vám zboží doručí kurýr. 

 

Standardně zasíláme zboží na vámi zvolenou adresu s přepravní společností GLS. Využíváme službu flexibilního doručování, jakmile je objednané zboží připraveno k odeslání, obdržíte e-mailovou nebo textovou zprávu s informací o připravovaném doručení balíku. Ráno v den doručení vám zašle GLS druhou e-mailovou nebo textovou zprávu obsahující tříhodinové časové okno pro doručení. Zpráva obsahuje i telefonní číslo doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS. Jestliže první pokus o doručení neproběhne úspěšně, GLS vám zašle třetí e-mailovou nebo textovou zprávu, tentokrát s přímým odkazem na aplikaci GLS Delivery Manager, kde si můžete vybrat z nejrůznějších možností doručení (například nové datum, jinou adresu nebo přesměrovat balík do GLS ParcelShopu).

 

Snažíme se také minimalizovat dopad na žitovní prostředí využíváním služby Think Green. Pro kompenzaci CO2 emisí, které vznikají při doručování balíků investujeme prostřednictvím GLS do nevládního projektu pro regeneraci a ochranu životního prostředí v České republice.

 

Platby za zakoupené zboží můžete provádět pohodlně přes platební bránu (ThePay), kde máte na výběr z platby kartou (Visa, MasterCard, DinnersClub), platby přes bankovní aplikace (Česká spořitelna - Platba24, Komerční banka - MojePlatba, Raiffeisenbank - ePlatby, mBank - mPeníze), platby expresním převodem (GE Money Bank, Fio banka, ČSOB, ERA, Sberbank), platby běžným převodem a platby mobilem (MasterCard Mobile, QR).   

 

Systém platební brány ThePay, který je pod dohledem ČNB, prochází řadou kontrolních mechanizmů. Součástí zabezpečení jsou SSL certifikáty od ověřené autority, servery jsou umístěny v nejlepším data centru TTC v ČR se standardy TIER3. Navíc všechny vklady klientů jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR. Licence pro platební styk od ČNB byla společnosti ThePay.cz s.r.o. udělena v roce 2011.

 

Za objednané zboží můžete také platit bezhotovostním převodem na náš účet (2600779838/2010, IBAN: CZ2520100000002600779838, BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX) nebo hotově při osobním převzetí (týká se zejména výroby na zakázku).

 

V případě výroby na zakázku nebo pokud se jedná o nestandardní objednávku (např. větší množství zboží, vysoká kupní cena), může být požadována záloha. Výše zálohy a další postup vám sdělíme vždy v dostatečném předstihu před uzavřením kupní smlouvy.